Čo sú návody? Čo v nich nájdem?

Návody sme vytvorili ako sériu článkov, ktoré ti pomôžu využiť tvoj Žurnál na maximum. Práve si sa stal/stala súčasťou neustále rastúcej komunity ľudí, ktorí chcú na sebe pracovať. V tomto sprievodcovi ti ukážeme, ako sme Žurnál navrhli a ako ti jednotlivé sekcie v ňom môžu poslúžiť. Aby sme neostali pri teórii, každú sekciu sme doplnili o praktické príklady využitia.

Skôr než sa do nich pustíš, pozri si zhrnutie našej metódy v krátkom videu.

O čom to celé je

V každom jednom diári ti odovzdávame know-how o tom, ako sa lepšie spoznať, určiť si vlastné priority a mať spokojný život. Veríme totiž, že každý z nás sa môže neustále zlepšovať a napĺňať svoj potenciál. Vytvorili sme už ôsmu verziu Žurnálu a veríme, že je opäť o čosi lepšia ako tá predošlá. Aby sme ti uľahčili orientáciu najmä v prípade, že je toto tvoj prvý Žurnál, vysvetlíme ti metodológiu, jednotlivé cvičenia a skratky, ktoré používame. Tiež ti odporučíme niekoľko zdrojov o time managemente a sebarozvoji, ktoré ťa v živote posunú ďalej.

Tento obsah je dostupný pre každého - nielen pre tých, čo si Žurnál zakúpia. Aby sa však vytvoril efekt komunity, je potrebná registrácia na našom webe. Jednotlivé články v ňom sú všetky na samostatnom linku. Na jeho prepínanie využi rozcestník, ktorý je na spodu každej jeho stránky.

Prečo je online? 

V minulosti sme k diáru posielali aj papierovú verziu návodov. Tú sme zrušili a presunuli sa do online prostredia. Áno, vieme, že papier je skvelou pomôckou - veď aj preto vytvárame The Žurnál, ktorý je papierovým diárom. Do nej sa však všetok obsah nezmestí. Diár neustále vylepšujeme aj vďaka spätnej väzbe od používateľov a online verzia je jednoducho praktická, efektívna a ekologická.

Jedna z vecí, o ktorej sme si istí, že ti Žurnál do života prinesie, je lepšia schopnosť spravovať svoj čas. Vďaka nej tak budeš zažívať menej stresu a podávať lepší výkon v škole, práci či doma.

  the žurnál

   

  Kam ďalej? 

  Návody a Žurnálisti 

  Polročník

  Ročník

  Školák

  Kreatívec

  Pohoďák

  Ako zo Žurnálu vyťažiť čo najviac?