Tam Hore: Objav nevypovedané príbehy tatranských chát

504 fotiek. 453 nachodených kilometrov. 272 strán obsahu. 155 historických faktov. 111 zaujímavostí. 68 archívnych záberov. 20 ľudí. 13 príbehov. 10 mesiacov. 1 kniha 
Tam Hore: nevypovedané príbehy tatranských chát
Predstavujeme ti našu prvú knihu o nevypovedaných príbehoch tatranských chát.
Nájdeš v nej rozprávania a zamyslenia o malých historkách, ale aj skutočných legendách. Dozvieš sa napríklad o tajnej návšteve pápeža na Sliezskom dome, o ťahaní zápaliek na Rysoch alebo o istej českej turistke a jej svadobnom vene.
No tými to nekončí. Pri každej z 13 chát sme opísali atmosféru, doplnili zaujímavosti a nadčasové tipy. A pridali sme aj autorské fotografie od Jakuba Čaprnku a kresby od Ivany Čobejovej. Každá chata tiež dostala svoju originálnu ilustráciu od obľúbeného autora našich Poustrov, Adriána Macha.
Tam Hore: nevypovedané príbehy tatranských chát, kniha

Tam Hore nevyniká len obsahom a kvalitou grafických materiálov, ale aj svojím spracovaním. Papier je tentokrát až zo Švédska. A vyberali sme ho špeciálne kvôli tomu, aby bol tvoj zážitok s veľkoformátových fotografií čo najautentickejší.

Tam Hore: Nevypovedané príbehy tatranských chát

No bez tvojej pomoci celá kniha ostane len v tlačových podkladoch. Preto sme sa rozhodli spustiť jej predpredaj cez novú fundraisingovú platformu Donio Slovensko.

Objav nevypovedané príbehy tatranských chát aj ty. Pomôž nám s jej vydaním a za odmenu si ju objednaj v predstihu www.donio.sk/tam-hore

Kniha Tam Hore: nevypovedané príbehy tatranských chát

.....

Inak do projektu sme sa pustili spoločne s priateľmi z Hikemates. Najväčšieho turistického klubu na Slovensku, ktorý spája hory a ľudí.

Poďakovanie patrí aj viac než dvadsiatke ľudí, ktorí sa na knihe podieľali.

Onedlho ti ich tu všetkých predstavíme.