Nové Žurnály, dotlačené cvičebnice a 18 nových produktov. Predstavujeme ti 11. edíciu

Je to tu! Spustili sme predaj 11. edície Žurnálov na rok 2022. Celkovo sme pridali na náš e-shop spolu 18 nových produktov. 

Okrem už tradične vylepšených Žurnálov ako je Ročník a Polročník sa môžeš tešiť aj na dotlač dávnejšie vypredaných Cvičebníc a Nedatovníka.

Aby toho nebolo málo pripravili sme si pre Teba úplne nový Ročník Plus. Metóda zostala. Ale menili sme layout. Vľavo prehľad týždňa. Vpravo miesto na poznámky. Tak, aby potešil plánovačov s tudúčkami aj kreatívcov. 

Ďalšou novinku je Bulleťák. Zápisník vo veľkosti Polročníka s väčším focusom na legendu a bullet journalling. Tento systém je jeden z najefektívnejších systémov produktivity. Tak sa snáď osvedčí aj tebe. 

 

Ako u nás býva zvykom, každú jednu verziu Žurnálu či Cvičebnice neustále vylepšujeme. Pri Kreatívcovi ste najviac žiadali aby sme sa zamerali viac na validáciu nápadu, zákaznícky prieskum a rozplánovanie v počiatočnej fáze. A tak vznikol Rozbiehač.

 Už dlhšie nám chýbala možnosť personalizovať a upravovať si každý diár podľa potreby a záujmov. Preto sme prišli s elegantným riešením. Vkladačky.

Vkladačky Ti umožnia doplniť si to, čo práve potrebuješ do Tvojho obľúbeného diára a tak ho mať ešte viac podľa seba. Knihár, Zvykár, FInančník, Rutinár, Náladovník, Vandrovník, Poznámkovice, Mítingovice, Tréningovice, Nevyrušiteľník. Každý názov hovorí presne o tom na čo vkladačka slúži. Stačí si len vybrať a vyskúšať.

 Čerešničkou na torte sú písacie potreby. Do prieskumu a testovania sme investovali veľa času a energie. Len tak sme totiž mohli nájsť perá a fixy, ktoré ešte viac vylepšujú zážitok z používania Žurnálu. Muji, Stabilo, Parker. Určite tam nájdeš to, čo sadne aj Tebe.