Prečo sme rozdelili Instagram?

Rok potom, čo sme pristúpili k zmene identity na madebythe: nás opäť čaká zmena. Instagramová.

Posledné mesiace boli totižto produktovo bohatšie ako sme čakali. Pribudli nové Žurnály, Cvičebnice, písacie doplnky a k nim viac než 30-ka Poustrov. Komunikovali sme spoluprácu s neziskovkami, prácu na kampani #ZažiÚtulne, architektonické návrhy a pár komunitných akcií.

Vaše reakcie boli vždy veľmi povzbudivé. Ale objavili sa aj názory, či toho nie je trochu priveľa. A že v toľkej záplave obsahu nemáte čas sledovať to naozaj podstatné.

Keďže našou snahou nie je zahltiť vás obsahom, rozhodli sme sa, že namiesto jedného Instagramu vám budeme prinášať hodnotný obsah na dvoch profiloch.

👉 zurnal_madebythe

👉 poustr_madebythe

Logá Žurnál a Poustr, značka madebythe:

Na tom Žurnálovskom budeme komunikovať okrem našich hodnôt aj viac informácií z procesu výroby a etického sourcingu dodávateľov. Chceme ukázať, že pri produktových novinkách, ktorých bude neúrekom, ideme naozaj do hĺbky. A nezostávame len pri marketingových sloganoch. To doplníme hodnotnejšími článkami o osobnej produktivite a vyčistení hlavy.

Na tom Poustrovskom budeme takisto komunikovať, čo to znamená the: Transparentne sa pozrieme na proces výroby, pôvod materiálov a informácie k chystaným novinkám. Tie doplníme statusom ohľadom útulní a zaujímavosťami z hôr, tatranských chát a horských nosičoch. Tiež prezradíme, že sa môžeš tešiť na zaujímavú kampaň. A že bude o čom, sa čoskoro presvedčíš :)

...

Veríme, že zostaneš verný starému profilu a zároveň ťa dokážeme zaujať aj s tým novým. Prvý krok už máme za sebou. Teraz ešte naplniť highlights, popresúvať staršie posty a hor sa do nového contentu!