Polročné zápisky 2/2: Na čo sa môžeš tešiť v blízkej dobe?

Máš už prečítanú prvú časť našich špeciálnych polročných zápiskov?

Podelili sme sa s tebou o najdôležitejšie miľníky počas prvého polroka. A dnes ti chceme poodhaliť, na čo sa môžeš tešiť v najbližších týždňoch.

Pripravený/á?

Môžeme ísť na to. 😊

Pripravujeme 15.0 edíciu Žurnálov v novom šate

Po Cvičebniciach čoskoro prídu na rad i Žurnály. Budú o veľkú kus ekologickejšie a tešiť sa môžeš aj na nový svieži dizajn → nielen navonok, ale i vo vnútri, pre ešte lepšie každodenné používanie. ✍

Predstavíme novú Cvičebnicu Vizionár

V spolupráci s poprednými coachami pripravujeme novú Cvičebnicu, ktorá ešte viac rozšíri Žurnál metódu a v kľúčových oblastiach pôjde viac do hĺbky. Ponesie názov Vizionár.

Dotlač knihy Tam Hore a český preklad 😱

Áno dlho sme sa tomu bránili, ale množstvo reakcií a emailov, ktoré sme od vás dostávali, nás presvedčili, že si nevypovedané príbehy tatranských chát zaslúžia 4. vydanie. A nielen to! Náš knižný bestseller poputuje aj do českých kníhkupectiev.

Zjednotenie brandu

Už nejakú dobu si všímame, že orientovať sa medzi viacerými značkami, ktoré vám spomíname, pre vás nie je vždy jednoduché.

Na diári mám napísané Žurnál, no pravidelne mi píšu Juraj a Ivan z madebythe:? A akoby toho nebolo málo, spomínajú i plagáty Poustr, knihy s horskou tematikou a útulne s Hikemates?“

Chápeme. Niekedy je toho na jedného priveľa.

Posledné mesiace tak intenzívne premýšľame nad akýmsi zjednotením (takmer) všetkého, čo tvoríme, pod jednu značku.

O všetkom ťa budeme informovať. 😉

…..

Ako vidíš, ani počas letných prázdnin nezaháľame. Chceme byť pripravení na najdôležitejšie obdobie v roku. A hlavne vám našimi produktami priniesť veľkú hodnotu, pomoc a najmä radosť.

Druhá časť špeciálnych dvojdielnych zápiskov je na konci.

Ako sa ti páčila?

Prajeme ti ešte leto plné oddychu a zážitkov.