Kde stretnúť stovky ďalších Žurnálistov?

Klasickú papierovú verziu sme zmenšili, všetko podstatné nájdeš v Žurnáliku online. Áno, vieme, že papier je skvelou pomôckou - veď aj preto vytvárame The Žurnál, ktorý je papierovým diárom. Do nej sa však všetok obsah nezmestí. Diár neustále vylepšujeme aj vďaka spätnej väzbe od používateľov a online verzia je jednoducho praktická, efektívna a ekologická.

Jedna z vecí, o ktorej sme si istí, že ti Žurnál do života prinesie, je lepšia schopnosť spravovať svoj čas. Vďaka nej tak budeš zažívať menej stresu a podávať lepší výkon v škole, práci či doma.

Chceme budovať komunitu spolu s tebou

Vďaka online svetu ti vieme poskytnúť obsah, ktorý ti pomôže ešte viac. Skutočné fotky od používateľov Žurnálu či náučné alebo motivačné videá sa totiž (aspoň zatiaľ) vytlačiť na recyklovaný papier nedajú. :)  

Chceme v online svete fungovať aktívnejšie a prinášať ti videá o našich vlastných zážitkoch so Žurnálom či skúsenosti iných používateľov. Zároveň takto poskytneme priestor na tvorbu online komunity aj TEBE.

Vytvorili sme miesto, kde sa stretávajú stovky používateľov Žurnálu.

Spoločne si vypočujú priamo od nás, ako sme diár navrhli a ako ho používať tak, aby im skutočne zlepšoval život. Deň za dňom sa zlepšujú v time managemente, zažívajú väčší pokoj, spoznávajú sami seba a postupom času sa tiež učia určovať si vlastné priority.

V konečnom dôsledku sú malými hrdinami, ktorí v tomto bláznivom svete vedia, kam smerujú a majú to aj pevne v rukách. S nečakanými situáciami sa vedia vysporiadať a ak nie, môžu medzi sebou komunikovať a hovoriť o svojich ťažkostiach.

Zároveň sa s nami títo ľudia rozprávajú. Hovoria nám, čo im v Žurnáli chýba a naopak, čoho by sa nikdy nechceli vzdať. Prezrádzajú svoje úspechy, navrhujú zmeny, ktoré nám štyrom nenapadli a s radosťou sa podelia o to, ako (kreatívne) svoj Žurnál sami vypĺňajú. No nie je to krásne? Toto miesto sa nazýva - celkom trefne - Žurnálisti.

O čom je komunita Žurnálistov

Je to facebooková skupina, v ktorej môžeme s tebou a ďalšími diskutovať o všetkom, čo sa týka používania Žurnálu: ako to robíš, čo by chcelo zmenu, čo je dobré tak ako to je. Navyše sa tam môžeme podeliť o extra tipy, ktoré častokrát prichádzajú aj používateľov až po tom, čo je Žurnál vytlačený, odoslaný a už na tom polroka nemôžeme nič zmeniť.

Tak načo ešte čakáš? Pridaj sa teraz.