#17 Májové zápisky

Máj pre nás už tradične znamenal veľké novinky. Okrem príchodu novej edície Žurnálov sme tiež stáli pred zásadnými rozhodnutiami.

Ako sme ich nakoniec rozlúskli a na čo sa môžeš tešiť v najbližšom mesiaci?

Prinášame ti naše tradičné zápisky, kde sa všetko dozvieš. Nenechaj sa rušiť.

ČO SA PODARILO?

madebythe: skončilo ako eshop

Prvá veľká novinka z uplynulých týždňov ti isto neušla.

Obsiahnuť značky Žurnál, Poustr a spoločné projekty s Hikemates na jednej doméne a s jednými kanálmi totižto viedlo k zbytočnému zmätku. Každá z týchto značiek si zaslúži samostatné hýčkanie a opateru.

Žurnál produkty tak po novom nájdeš na webe zurnal.sk , zatiaľ čo Poustre, knihu Tam Hore a ďalšie turistické produkty budú mať domov na shop.hikemates.com.

Predstavili sme novú edíciu Žurnálov

Nájdeš medzi nimi napríklad prepracovaný Polročník na nasledujúcich 6 mesiacov s kvalitnejším papierom a upravenými sekciami. A za tvoju pozornosť určite stojí i cvičebnica Reseťák, ktorá ti pomôže s mentálnym reštartom po množstve náročných období (pandémia, vojna…), ktoré máme za sebou.

Noviniek je však viacero. Objav ich sám/a na Žurnál.sk.

Poustre smerujú k susedom

Keď sme minulý rok s Poustrami prvýkrát zavítali na český Dyzajn market, nestačili sme sa diviť. Poustr sa v Česku stretol s obrovským záujmom a podporou, a tak sa nedalo inak - v máji, teda o pol roka neskôr, sme oficiálne spustili web špeciálne pre českých fanúšikov hôr a dizajnu 👉 Poustr.cz

Nádielka písacích potrieb

Okrem papierových Žurnál produktov sme na eshop pridali aj viacero kvalitných písacích potrieb. Nájdeš medzi nimi napríklad špeciálny peračník pre Žurnálistov od legendárnej značky Koh-I-Noor, špičkové japonské pero OHTO či kultovú taliansku ceruzku Perpetua.

Každé jedno pero a doplnok sme poctivo vyberali a testovali, aby sme umocnili tvoj zážitok z písania. Vyber si nástroj, ktorý najviac vyhovuje tvojmu štýlu na Žurnál.sk.

ČO NÁS INŠPIROVALO?

📚 Kniha: Oliver Burkeman - Four Thousand Weeks
Špeciálne balíky produktov

Už tento týždeň ti tiež predstavíme špeciálne balíky produktov, ktoré ti ešte viac pomôžu rozvíjať sa v konkrétnych oblastiach, ktoré sú pre teba dôležité.

Ak napríklad riadiš tím ľudí a chceš byť líder, ktorý to má v hlave upratané, budeš si môcť za zvýhodnenú cenu kúpiť cvičebnicu Firemník spolu s diárom. Firemník ťa prevedie množstvom cvičení, ktoré ti ukážu smer a diár ti pomôže v každodennej efektivite a usporiadanosti.
Ak by si sa chcel/a mentálne zresetovať po náročných obdobiach (pandémia, vojna...) a opäť nabehnúť na efektívne plánovanie, už teraz si môžeš uchmatnúť balík Mentálny reset, s diárom a Reseťákom.

Ebook o mentálnom resete


Tešiť sa môžeš aj na celkom nový ebook, ktorý ti pomôže s reflexiou náročných období a nazbieraní síl do ďalších mesiacov.

Čakanie naň si môžeš skrátiť naším posledným ebookom.
Stretnutie Žurnálistov

Ešte pred letom zorganizujeme spoločné stretnutie všetkých zanietených Žurnálistov.

Uvidíme sa v Brote a súčasťou bude aj krátky workshop. Na všetkých sa veľmi tešíme.
...

Májové zápisky sú na konci.

Nezabudni nám dať vedieť ako sa ti páčili.

Držíme ti palce s novými výzvami, ktoré na teba čakajú!